Korg radzi wstrzymać się z październikową aktualizacją Windows 10

Korg na swojej stronie opublikował informację o testowaniu zgodności swoich produktów z dużą październikową aktualizacją Windows 10. Poinformował również, że do czasu kiedy wszystko zostanie przetestowane warto o ile to możliwe wstrzymać się z aktualizacją Windows. Jednak nie na wszystkich komputerach z tym systemem można wstrzymać się z aktualizacjami. Warto obserwować stronę Korga jeśli jesteśmy użytkownikami produktów tej firmy.

Więcej informacji na stronie https://www.korg.com

AKTUALIZACJA

Microsoft zdecydował o wycofaniu tej aktualizacji i obecnie nie ma jej dostępnej w Windows Update jak i na stronie Microsoftu. W tej chwili można pobrać jedynie kwietniową aktualizację.

W przypadku kiedy aktualizacja została już pobrana i niezainstalowana Microsoft prosi o anulowanie instalacji, a w sytuacji w której aktualizacja została zainstalowana i występują problemy należy kontaktować się z Supportem Microsoft pod numerem telefonu +48 801 802 000 lub 22 594 19 99.

Newsletter

KILKA SŁÓW O NAS

Bardzo lubimy instrumenty klawiszowe…

… i właśnie z tej pasji uruchomiliśmy zupełnie nowy portal keyboard4me.pl właśnie po to abyście współpracę z tymi instrumentami polubili także Wy. Chcemy udzielać wam jak najbardziej rzetelnych porad związanych ze sprzętem oraz jego obsługą. Nasza strona będzie ciągle zasilana nowymi materiałami video, audio oraz licznymi tekstami.

Warto zajrzeć