Video instrukcje

Yamaha DGX-660 - Keyboard4me

Yamaha DGX-660

Nowy DGX-660 to instrument, który idealnie sprawdzi się zarówno dla fanów pianin cyfrowych, jak i keyboardów. W swoich specyfikacjach posiada m.in. pełnoważoną klawiaturę GHS, szeroki wachlarz brzmień oraz akompaniamentów. Istnieje możliwość nagrywania audio – oraz nowość w tej serii – współpraca z mikrofonem. Popularny instrument Yamaha DGX-660 w połączeniu z naszymi instrukcjami video z pewnością wyda się Wam o wiele bardziej przystępny. Cykl filmów instruktażowych odsłania bogactwo funkcji zamkniętych we wnętrzu tego instrumentu.

Yamaha DGX-660 – Video instrukcje >>
Zobacz również: Yamaha DGX-660 – opis >>


Yamaha PSR-E453

Keyboard edukacyjny Yamaha PSR-E453 to kontynuacja jednego z najlepszych instrumentów edukacyjnych tej klasy. Wielość brzmień i różnorodność akompaniamentów zaskakuje. Keyboard ten pozwala na odtwarzanie plików midi, co znacznie urozmaici naukę gry muzyki rozrywkowej i nie tylko. Cena w porównaniu z możliwościami tej edukacyjnej machiny jest zjawiskowo niska. Początkujących – ale i nie tylko – użytkowników PSR-E453 zapraszamy do naszej serii instrukcji video.

Yamaha PSR-E453 – Video instrukcje >>
Zobacz również: Yamaha PSR-E453 – opis >>


Yamaha PSR-s670

Yamaha PSR-s670 to idealny kompromis między graniem w domowym zaciszu, a występowaniem na scenie. Na ten przywilej pozwala wbudowany system nagłośnienia jak i para wyjść liniowych, której sygnał stoi na wysokim poziomie. Użytkowników tego instrumentu zachęcamy do pogłębiania wiedzy na temat jego obsługi.

Yamaha PSR-s670 – Video instrukcje >>
Zobacz również: Yamaha PSR-s670 – opis >>

 


Yamaha PSR-s770

Klawisz ten – inspirując się słowami pracowników KEY STORE – jest marzeniem każdego klawiszowca. Wszystko dzięki solidnej i eleganckiej obudowie oraz przyzwoitej cenie. Poza uciechą zmysłów wzroku, klawisz ten oferuje wysokiej jakości możliwości brzmieniowe połączone z imponującą funkcjonalnością. Yamaha PSR-S770 posiada możliwość odtwarzania plików MP3 oraz podłączenia gitary czy też mikrofonu!

Yamaha PSR-s770 – Video instrukcje >>
Zobacz również: Yamaha PSR-s770/s970 – opis i porównanie >>

 


Yamaha PSR-970

Najwyższy z modeli najnowszej serii PSR-S to w dużej mierze wykorzystanie najlepszych rozwiązań z Yamaha Tyros5, ale także nowe funkcjonalności – chociażby funkcja arpeggio, czy też para programowalnych pokręteł, wykorzystywanych do zmiany wybranego parametru. Instrukcje obsługi instrumentu znajdują się w linku poniżej.

Yamaha PSR-s970 – Video instrukcje >>
Zobacz również: Yamaha PSR-s770/s970 – opis i porównanie >>

Newsletter

KILKA SŁÓW O NAS

Bardzo lubimy instrumenty klawiszowe…

… i właśnie z tej pasji uruchomiliśmy zupełnie nowy portal keyboard4me.pl właśnie po to abyście współpracę z tymi instrumentami polubili także Wy. Chcemy udzielać wam jak najbardziej rzetelnych porad związanych ze sprzętem oraz jego obsługą. Nasza strona będzie ciągle zasilana nowymi materiałami video, audio oraz licznymi tekstami.

Warto zajrzeć